fbpx
Obraz tła Obraz tła
Ogłoszona upadłość #2
Powrót

Ogłoszona upadłość #2

15 czerwca 2020

Nadszedł czas by opowiedzieć Ci o kolejnym naszym kliencie, który jest obecnie wolny od długów.

Jest to Jan, którego żona prowadziła dość dawno temu działalność gospodarczą. Niestety w wyniku przemian w kraju i pojawieniu się na naszym rynku produktów z zagranicy firma przestała przynosić zyski. Żona Jana próbowała jeszcze ratować swój biznes zaciągając kredyty na rozwój firmy ale nie przyniosło to spodziewanego efektu.

Małżeństwo zaciągnęło wtedy też kredyt hipoteczny pod zastaw domu, w którym mieszkali. Zaczęły się problemy ze spłatą, w międzyczasie w domu pojawił się pożar i byli zmuszeni ratować się kolejną pożyczką by dom przywrócić do użytku.

To były bardzo trudne chwile w ich życiu, dom został zajęty pod egzekucję komorniczą. Pan Jan chciał próbować sprzedać sam dom by spłacić swoje zobowiązania, niestety nie uzyskał zgody komornika.

Nie pozostało im nic innego jak czekać aż komornik sam zlicytuje dom. W międzyczasie pojawiły się również problemy zdrowotne u małżonków. Żona popadła w depresję, konieczne było leczenie szpitalne.

Dom został sprzedany przez komornika, a nasi klienci musieli się wyprowadzić. Na szczęście udało im się znaleźć lokum komunalne, w którym mogli zamieszkać. Po zlicytowaniu domu zostały jeszcze długi, z którymi właśnie się do nas zwrócili.

Sąd ogłosił upadłość Pana Jana, obecnie mogą z małżonką cieszyć się spokojnym życiem bez nachodzenia windykatorów.

Pamiętaj proszę, że zawsze można spróbować powalczyć o swoją wolność od zadłużenia.

Jeśli nie orientujecie się w tych sprawach to zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej konsultacji, na której odpowiemy na wątpliwości dotyczące upadłości konsumenckiej.

Jeśli jeszcze nie czytałeś poprzedniej historii naszego klienta to zapraszamy do artykułu https://pogotowieoddluzeniowe.pl/ogloszona-upadlosc-1

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, gdzie przeanalizujemy Twoją historię i podpowiemy czy są
szanse na uzyskanie upadłości.

tel. 514 514 712

 

 

 

Zadzwoń do nas

lub poproś o kontakt z Ekspertem

    Klikając przycisk wyślij zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z opisem w polityce prywatności.
    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA od Google. Polityka prywatności i Regulamin.
    Eksperci od układu na zgromadzeniu wierzycieli

    Inne artykuły